شرکت مصنوعات فلزی سنگین 1371 نمایش

(2)
دنبال کردن
درباره شرکت

شرکت مصنوعات فلزی سنگین در سال 1368 تاسیس شده است.  فعالیت‌های این شرکت متمرکز بر طراحی و ساخت انواع تجهیزات مکانیکال و فرایندی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است و در نتیجه سال‌ها فعالیت خود در استان تهران ضرورت وجود کوره عملیات حرارتی در ابعاد صنایع حجیم با مشخصات منحصر به فرد را که بتواند جوابگوی نیازهای کارفرمایان این صنایع باشد، احساس کرد. به همین دلیل در سال 1390 تصمیم به احداث کوره‌ای متناسب با نیاز روز بازار گرفت.

این مجموعه در کادر فنی و مهندسی خود از وجود مهندسین مجرب و کارآزموده با دانش فنی و مهارت بالا بهره می‌برد و طی پروژه‌های متعدد، بارها مسئولیت تهیه دستورالعمل‌ها و روش‌های فنی را برعهده داشته است و با الزامات استانداردها، مشخصات پروژه‌ها و خواسته‌های کارفرمایان آشنایی کامل دارد.

حال که واحد عملیات حرارتی مصنوعات فلزی سنگین راه‌اندازی شده است، این مجموعه همچنان به کمک تیم مهندسی خود و با تسلطی که بر استانداردها، مشخصات فنی پروژه‌ها و نیازمندی‌های خاص مصرف کنندگان نهایی و کارفرمایان دارد، در تلاش است تا بتواند خدمات عملیات حرارتی را به بهترین نحو به انجام برساند.

بخش کنترل کیفیت این شرکت پس از پایان عملیات حرارتی گزارش آن را که شامل نمودارها و منحنی‌های مربوطه، متن گزارش مراحل کاری مطابق مبانی استاندارد و گزارش تصویری همراه با هولوگرام و مهر شرکت است به کارفرمایان ارائه می‌دهد و در صورت نیاز به سختی سنجی یا سایر موارد مورد نظر کارفرما، با ابزارالات اندازه‌گیری کالیبره اقدام می‌کنند.

ساخت کوره‌های موقت و ارائه خدمات موضعی در محل کارفرما برای تجهیزاتی که امکان جابجایی ندارند نیز از دیگر توانایی‌های ویژه شرکت مصنوعات فلزی سنگین است تا بتواند در سراسر ایران خدمت‌رسانی کند.

گالری تصاویر

2 نظرات

امتیاز به این شرکت: ( 5 average based on 2 نظرات )

 1. تعادل زندگی و کار
  مزایا و معایب
  مدیریت ارشد
  ارزش و فرهنگ
  توسط ایمان نعمتی

  درود وعرض ادب واحترام لطفا" رزومه بنده رو مطالعه بفرمایید

 2. تعادل زندگی و کار
  مزایا و معایب
  مدیریت ارشد
  ارزش و فرهنگ
  توسط اسماعیل آموزگار

  احتراما اینجانب با سابقه10 ساله در رشته انبارداری قطعات آماده همکاری می باشم

تعادل زندگی و کار
مزایا و معایب
مدیریت ارشد
ارزش و فرهنگ

شرکت مصنوعات فلزی سنگین ارسال نموده 9 شغل

اطلاعات شرکت
 • مجموع شغل ها 9 شغل
 • اندازه شرکت 100 تا 300 نفر
 • نوع شرکت شرکت تولید کننده تجهیزات نفت و گاز
 • مکان تهران
 • آدرس کامل تهران، فلکه دوم صادقیه، بزرگراه اشرفی اصفهانی، شماره ۱۱۹، طبقه اول

راهنمای سایت

someContent