شرکت پترو گوهر فرا ساحل کیش 538 نمایش

(1)
دنبال کردن
درباره شرکت

شرکت پتروگوهر فراساحل کیش بمنظور مدیریت و اجرای طرح های بالادستی صنایع نفت و گاز کشور درسال 1389 در منطقه آزاد تجاری جزیره کیش به ثبت رسید.

این شرکت در سال90 مسئولیت اجرای عملیات حفاری 76 حلقه چاه توصیفی و توسعه ای در فاز های 13 و 22- 24 میدان گازی پارس جنوبی را برعهده گرفت. همچنین اجرای عملیات حفاری در میدان یاران جنوبی از دیگر فعالیت‌های این شرکت در بخش خشکی است. این پروژه‌ها در حوزه های عملیات بالادستی اعم از مطالعات مهندسی، پشتیبانی، بازرگانی، تأمین و فروش خدمات کالا، اجرا ، ارائه خدمات دریایی، خدمات و سرویس های حفاری بصورت کلیددردست، ساخت و نصب و راه اندازی برای تمام پروژه های آبی و خشکی کشور وحوزه های بین المللی انجام میگردد. این مجموعه می‌کوشد تا با تکیه بر توانمندی متخصصین خود در بخش‌های مطالعات ژئوفیزیک و زمين‌شناسي، مهندسي مخزن، مهندسي نفت و مهندسی حفاري و تکمیل چاه، و همچنین بهره‌گیری از فناوری‌های روز جهانی، در خصوص دستیابی به اهداف خود و رضايت کارفرمایان، سهامداران و ساير ذينفعان گام بردارد.

درحال حاضر شرکت پتروگوهر فراساحل کیش با در اختیارداشتن:

 • بهره‌گیری از امکانات لجستیکی دریایی، خشکی و هوایی
 • پایگاه‌های عملیاتی و انبارهای مدیریت تأمین کالای مستقر در ، کیش، اهواز و عسلویه
 • بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب به‌عنوان بزرگترین و مجهزترین شرکت حفاری در مجموعه نفت و گاز کشور به شمار می‌رود که توانایی انجام انواع پروژه‌های حفاری توسعه میادین نفت و گاز دریایی و خشکی را داراست.

همچنین شرکت پتروگوهر فراساحل کیش با توجه به سوابق درخشان خود در حوزه‌ی بالادستی صنایع نفت و گاز، در ارزیابی اخیر وزارت نفت به‌عنوان یکی از شرکت‌های حائز صلاحیت فعالیت در حوزه اکتشاف و تولید (E&P) معرفی گردیده است. لذا این شرکت مأموریت اصلی خود را در در زمینه‌ی مديريت کسب، توسعه و تولید دارایی‌های هیدروکربنی تعریف نموده است. در این راستا شرکت پتروگوهر می‌کوشد تا با سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های اکتشاف و تولید نفت و گاز (E&P) در میادین ايران و حوزه بین المللی گام‌های مستحکمی رو به موفقیت بردارد.

گالری تصاویر

1 بررسی

امتیاز به این شرکت: ( 5 average based on 1 بررسی )

 1. درخواست همکاری

  تعادل زندگی و کار
  مزایا و معایب
  مدیریت ارشد
  ارزش و فرهنگ
  توسط فرشاد حاتمی

  سلام،خسته نباشید،واقعا من علاقه خیلی زیادی ب کار در این شرکتب دلیل این ک با روحیات مومن بودن بسیجی بودن و مقرارت این شرکت دارم و رزومه مو فرستادم و تماس هم گرفتم ،اما کسی پاسخ گو نیست متاسفانه..سابقه کار دکل دریایی دارم چند سال و یکی از نیروی بسیجی و متدین با سابقه بالا هستم ب مدت ۱۲سال ،اما متاسفانه چون آشنای ندارم باهام تماس نمی‌گیرن..سابقه دریا و کار دارم لطفا لاقل برا مصاحبه دعوت کنید اگه مورد تایید نبودم.مرسی از این ک جا واسه اظهار نظر گذاشتینه..یا علی

تعادل زندگی و کار
مزایا و معایب
مدیریت ارشد
ارزش و فرهنگ

شرکت پترو گوهر فرا ساحل کیش ارسال نموده 13 شغل

اطلاعات شرکت
 • مجموع شغل ها 13 شغل
 • اندازه شرکت بیش از 500 نفر
 • نوع شرکت فعال در حوزه راهبری دکل های حفاری, شرکت توسعه دهنده میادین نفت و گاز
 • مکان تهران
 • آدرس کامل تهران، شهرک قدس (غرب)، بلوار دامان، نبش شفق، ساختمان اداری توحید

درباره ما

ایران اویل جاب اولین پلتفرم تخصصی کاریابی در صنعت نفت و گاز ایران است.

Italian Trulli logo-samandehi